Blog - poradnik dla kupujących

Lampy sufitowe. Sprawdź naszą ofertę!

Lampy sufitowe to wyjątkowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni czy łazience. Lampy te cieszą się niesłabnąca popularnością od kilku sezonów. Idealnie oświetlają całe pomieszczenie, a ich minimalistyczna forma nie rzuca się w oczy. W naszej kolekcji lamp sufitowych pojawiło się kilka, bardzo interesujących nowości. Sprawdź je i zainspiruj się!
Czytaj dalej

Lampy wiszące. Nowości!

Lampy wiszące to oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w salonie. Idealnie oświetli to wnętrze i będzie jego piękną ozdobą. W naszej kolekcji lamp wiszących pojawiło się kilka, bardzo ciekawych nowości produktowych. Sprawdź je i zainspiruj się!
Czytaj dalej

Szklane oświetlenie we wnętrzu. Nowości!

Szklane oświetlenie stanowi niezwykle efektowną ozdobę wnętrza. Lampy te są bardzo funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości. Ich wielość barw zachwyca! Z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. W naszej bogatej kolekcji lamp, wykonanych ze szkła, pojawiło się kilka, interesujących nowości. Sprawdź je i zainspiruj się!
Czytaj dalej

Lampy w stylu boho. Nowości!

Lampy w stylu boho to bardzo oryginalne oświetlenie, które doskonale podkreśli stylistykę wnętrza i doda mu lekkości. Lampy te wykonane są z naturalnych materiałów, takich jak: drewno, wiklina bądź rattan. W naszej bogatej kolekcji lamp w stylu boho pojawiło się kilka, bardzo ciekawych nowości. Sprawdź je i zainspiruj się!
Czytaj dalej

Lampy industrialne. Nowości w ofercie!

Lampy industrialne cechuje przede wszystkim surowy design i minimalizm. Brak zbędnych dodatków i dekoracji podkreśla stylistykę tego oświetlenia. W naszej kolekcji lamp industrialnych pojawiło się kilka, ciekawych nowości produktowych. Sprawdź je i zainspiruj się!
Czytaj dalej

Plafony i kinkiety z drewna. Nowości produktowe!

Plafony i kinkiety z drewna to bardzo oryginalne i nowoczesne oświetlenie, które ma sporą rzeszę swoich zwolenników. Niezwykle praktyczne i wyjątkowe pod względem wizualnym, zachwycą niejednego gościa. W naszej bogatej kolekcji plafonów i kinkietów pojawiło się kilka, interesujących nowości produktowych. Sprawdź je i zainspiruj się!
Czytaj dalej