• Oświetlenie w pokoju dziecka
  Wysłane przez
     wyswietleń (12411)
    
     1Komentarze

  Oświetlenie w pokoju dziecka

  Oświetlenie w pokoju dziecka

  Pokój dziecka to miejsce przede wszystkim zabawy ale również, nauki, odpoczynku, snu, spotkań z przyjaciółmi. Dlatego na pewno najważniejsze jest oświetlenie sufitowe. Dlatego my zalecamy zawieszenie lampy wiszącej w centralnym miejscu na środku sufitu i zastosowanie takiej żarówki aby oświetliła równomiernie cały pokój - zalecamy żarówki typu Led - są one energooszczędne i dają. Oferta lamp wiszących dla dzieci jest dość szeroka, ale na stronie imoLight.pl z pewnością uda się dopasować lampę do każdej aranżacji wnętrza dziecka.  Ale tylko jedno, sufitowe źródło światła nie wystarczy. Urządzając pokój dziecka postarajmy się dobrze wybrać rodzaje światła i miejsce zamontowania lamp, małych lampek stojących czy lamp podłogowych.  
  Producent imoLight posiada w swojej ofercie zestawy lamp w których skład wchodzą lampy wiszące, lampy podłogowe czy lampy stołowe, które zestawione ze sobą wyglądają przepięknie.
  Pokój dziecka wymaga oświetlenia dodatkowego w takich miejscach jak miejsce do nauki, kącik do rysowania, lampka przyda się też w pobliżu łóżka - ułatwi wieczorne zasypianie, czy czytanie na dobranoc.
  Warto pomyśleć również w pokoju dziecięcym o oświetleniu dekoracyjnym (ozdobny barwny klosz, girlanda świetlna, reflektorki oświetlające np. galerię rysunków na ścianie). Takie oświetlenie pokoju dziecięcego tworzy przyjemny i wesoły nastrój. Wybierając źródła światła do pokoju dziecięcego sprawdzą się energooszczędne żarówki mleczne o ciepłej barwie.

  1Komentarze

   • Avatar
    Marie
    lut 2, 2020

    <a href="https://uselesslyweb.com/product/star-wars-wallpaper-t-shirt-printing-merchandise-8/">Star Wars Wallpaper 8</a>,<a href="https://uselesslyweb.com/product/super-saiyan-god-wallpaper-hoodie-printing-merch-2/">Super Saiyan God Wallpaper 2</a>,<a href="https://uselesslyweb.com/product/iron-giant-wallpaper-hoodie-printing-merch/">Iron Giant Wallpaper</a>,<a href="https://uselesslyweb.com/">Useless Websites</a>

Odpowiedź

* Imię
* E-mail Nie publikowane
   Strona internetowa: (URL strony zhttp://)
* Skomentuj: