Nowoczesny plafon LED imoLight Korfu z pilotem

IMO-LED-02

Inteligentny plafon LED Korfu DL-C406T Zobacz większe

 • Przedstawiamy Państwu absolutną nowość na polskim rynku - Inteligentny plafon LED z pilotem. Dzięki zdalnemu sterowaniu można regulować intensywność i barwę światła bez wstawania z fotela lub kanapy. Wreszcie skończy się problem, kto ma wstać i zgasić światło.

   

  Nowoczesny Plafon Led z pilotem świeci od zimnej barwy, która jest najbardziej optymalna podczas wykonywania codziennych czynności do ciepłej barwy światła, która sprzyja romantycznym kolacją i odpoczynkowi.

                   

           

       

        

           

          

  Dodatkowo pilotem można zmieniać natężenie światła za pomocą ściemniania. Podczas oglądania telewizji można ustawić delikatne światło a podczas codziennych prac zagwarantować najmocniejsze oświetlenie. Plafon led posiada kilka trybów pracy w tym innowacyjny tryb "sen" - urządzenie powoli przez 30 minut wygasza się, aż do zupełnego wyłączenia co umożliwia komfortowe zasypianie.

      

     

     


       

      

  Włączanie jak i wyłączenia plafonu można regulować również za pomocą przełącznika ściennego. Do wyboru są trzy tryby: moc maksymalna - naturalna biel, moc maksymalna - ciepła biel i tryb nocny.

      

      

    

                        

    

     

     

  Plafon wyprodukowany jest na podstawie innowacyjnej technologii, która nie wykazuje żadnego falowania bądź migania co znacznie przyczynia się do ochrony wzroku. Plafon wykonany jest z bardzo dobrego i trwałego materiału. Żywotność diod led, które zostały zastosowane w plafonach szacuje się do 40000 godzin ciągłego świecenia, co gwarantuje nam wieloletnie korzystanie z lampy. Dodatkowo plafon posiada 24 miesięczną gwarancję, co pozwala nam na spokój użytkowania.

   

   

                                                                Inteligentny plafon LED z pilotem                        Inne lampy

   

   

  Inteligentny Plafon LED z pilotem daje dużo światła i posiada wysoki stopień IP44, dzięki temu plafon idealnie sprawdzi się jako główne oświetlenie kuchni czy łazienki. Modele SKY STAR posiadają klosz, który podczas świecenia mieni się delikatnymi kryształkami co dodatkowo podkreśla walory tego typu oświetlenia.

      

      

   

  Kliknij i sprawdź sam jak działa Inteligentny plafon LED z pilotem

   

 • Rodzaj źródła LED SAMSUNG 5630
  Waga 2,9 kg
  Kolor Biały
  Typ żarówki diody LED
  Średnica (cm) 60
  Wysokość (cm) 7,8
  Materiał metal, materiał syntetyczny wysokiej jakości PMMA (Polimetakrylan metylu)
  Maksymalna moc żarówki 56W
  Ilość źródeł światła 192
  Napięcie 230V
  Żarówki w komplecie Tak
  Gwarancja 24 miesiące
  Kąt świecenia 270º
  ilość lumenów do 4100LM, 10 stopni regulowania pilotem
  Temp. barwowa 2800K~ 6000K (od ciepły biały do zimny biały)
  Trwałość źródeł światła do 40000 h