O nas


Nasza historia sukcesu rozpoczęła się 6 lat temu, od prostego, niebanalnego pomysłu na małą, uroczą lampkę stołową. Pełni pasji do natury i niezwykłego piękna światła, poszliśmy o krok dalej i powstała cała kolekcja lamp Luna. Z biegiem lat powstawały kolejne wzory lamp i dziś mamy już w ofercie ponad 300 modeli.


Kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, dlatego też nasze lampy produkowane są w Polsce. Dążymy do tego aby produkty marki imoLight odzwierciedlały nasze ideały, pokazywały piękno i niezwykłość naszego kraju. Doskonałym połączeniem tych elementów są lampy z kolekcji Kwiaty Folk bazujące na wzorze kultury łowickiej.


W trosce o bezpieczeństwo i przyszłość naszych dzieci, dbamy o to, aby jak największa część komponentów lamp była pochodzenia naturalnego a pozostałe z nich można było poddać recyklingowi.
Kolekcja lamp podłogowych i stołowych wykonana jest z najlepszej jakości drewna sosnowego, która przyciąga piękną naturalną barwą, dzięki temu każdy w swoim domu może mieć cząstkę lasu.


W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę abażurów, które charakteryzują się niezliczoną ilością wzorów i kolorów co gwarantuje, że każdy znajdzie lampe idealną dla siebie.


Szczególnym zainteresowaniem cieszą się lampy dla dzieci. Lampa stołowa, oparta na sztalugowej podstawie będzie nie tylko dekoracją wnętrza ale i również dodatkowym źródłem światła, które ułatwi zasypianie i pomoże oswoić się z zapadającym zmrokiem. Podobnie jest z lampą podłogową na trzech nogach, która idealnie doświetli miejsce zabaw dzieci i pozwoli na nocne czytanie bajek. Doskonałym dopełnieniem całości oświetlenia w pokoju malucha będzie lampa wisząca z tej samej serii.